Usługi IT

O nas

KREATOR  jest firmą powstałą w 2005 r. w Ełku woj. Warmińsko – Mazurskie. W wyniku realizacji strategii firmy w 2018 roku Kreator otworzył filię w Gliwicach w woj. Śląskie.

Od początku istnienia wspieramy użytkowników indywidualnych, firmy, instytucje, placówki oświatowe i samorządowe. Rozwiązujemy problemy z zakresu informatyki, elektroniki oraz telekomunikacji. Świadczymy usługi Edukacyjne i programistyczne.

Dla firmy KREATOR zostały sprecyzowane i jasno określone cele, którymi są rozwój sektora informatycznego i szkoleniowego w Polsce, co zagwarantuje rozwój społeczeństwa informatycznego oraz propaguje naukę przez całe życie.

Realizacja tych strategicznych zamierzeń przyczynia się także do rozwoju całego sektora informatycznego oraz szkoleniowego, a przez to przyczyniła się  maksymalizacji zysków oraz wzrostu ogólnopolskiej  pozycji nie tylko firmy KREATOR ale i pozostałych podmiotów wspierających i rozwijających projekt KREATOR- IT oraz KREATOR-EDUKACJA.

Nasze starania zostały nagrodzone Certyfikatem ISO 9001.2015 w zakresie usług szkoleniowych i doradczych, usług serwisowych, programistycznych i wdrożeniowych.

Wdrożyliśmy w wielu szkołach systemy wsparcia edukacji, technologie informatyczno komunikacyjne. Wspieramy biznes w zakresie rozwoju kompetencji oraz zakresie rozwoju nowych technologii i obsługi informatycznej.

Posiadamy rozbudowane Centrum Serwisowe Kreator. Nasi serwisanci posiadają międzynarodowe certyfikaty  –  poświadczające profesjonalizm napraw podzespołów elektronicznych.

Posiadamy Centrum Szkoleniowe 

Jesteśmy partnerami większości firm wiodących na rynku informatycznym:

Kreuj Swój świat a my Ci pomożemy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.