Usługi IT

Microsoft

OFFICE 365 DLA EDUKACJI

Office 365 to bezpłatna usługa firmy Microsoft dla edukacji. Daje nowe możliwości zarządzania placówką oświatową, komunikacji i pracy grupowej dla nauczycieli i uczniów.

Office 365 dla edukacji oferuje darmową pocztę e-mail, wiadomości błyskawiczne, grupową komunikację i telekonferencje, kalendarz, a także wyświetlanie i edytowanie dokumentacji w trybie online.

 

Korzyści

  • Osiąganie przez uczniów lepszych wyników w nauce poprzez możliwość korzystania z różnych form i sposobów uczenia się.
  • Współpraca bez granic – online i offline – która umożliwia udostępnianie zasobów i wspólną pracę na intranetowym portalu SharePoint stworzonym do pracy grupowej.
  • Przestrzeń dyskową „w chmurze” o pojemności 25 GB na użytkownika w usłudze OneDrive.
  • Nauczyciele i uczniowie, a także personel administracyjny zyskują dostęp z dowolnego miejsca do poczty e-mail, swoich oraz grupowych dokumentów i kalendarzy, aplikacji Office WebbApps, spotkań online i wideo, a także funkcji udostępniania materiałów.

Azure

Microsoft Azure to ciągle rozwijający się zestaw usług w chmurze, który ułatwia Twojej organizacji sprostanie wyzwaniom biznesowym. Zapewnia swobodę tworzenia i wdrażania aplikacji oraz zarządzania nimi w ogromnej, globalnej sieci przy użyciu Twoich ulubionych narzędzi i struktur.

Microsoft Azure to chmura publiczna oferowana przez Microsoft, czyli dostępne w każdej chwili zasoby obliczeniowe wraz z dodatkowymi usługami, które firmy mogą wykorzystywać do utrzymywania własnych aplikacji, zwiększenia możliwości posiadanych centrów danych lub jako jedyne, kompletne środowisko informatyczne.

Korzyści

  • W Azure nie musimy szacować, o ile urosną nasze dane – płacimy dokładnie za tyle powierzchni, ile aktualnie zajmujemy na serwerze Microsoft.
  • Usługa jest skalowalna – zmniejszenie ilości plików redukuje koszty.
  • Dzięki Azure spełnimy też podstawowy wymóg tworzenia kopii zapasowej – wyniesiemy dane poza siedzibę firmy.

W przypadku pożaru czy zalania nie musimy się martwić, że serwer backupujący, stojący obok serwera właściwego również ulegnie awarii.


Certyfikat

Kreuj Swój świat a my Ci pomożemy.