SERWIS

Backup - Zabezpieczenie - Danych

Twórz kopie zapasowe w nieograniczonej liczbie punktów końcowych

Chociaż kopie zapasowe serwerów są tworzone regularnie, punkty końcowe takie, jak laptopy, są często pomijane. Przechowywanie danych lokalnie na tych urządzeniach jest ryzykowne. Nawet, jeśli wdrożone polityki bezpieczeństwa informatycznego wymagają, aby użytkownicy przechowywali poufne dane na serwerach centralnych, zakładanie, że wymóg ten będzie przez nich przestrzegany nie jest najbezpieczniejszą opcją. Zastępowanie własności intelektualnej, która nie ma swoich kopii zapasowych może okazać się bardzo kosztowne, a niekiedy niemożliwe; może prowadzić do zakłócenia pracy użytkownika i stanowić zagrożenie dla kontynuacji działalności całej jednostki biznesowej. 

Odzyskiwanie zdalne – Nawet na poziomie pliku

Odzyskaj zdalnie całą kopię lub tylko wybrane pliki! Dzięki TeamViewer Backup, możesz odzyskać dowolne kopie zapasowe z centralnej tablicy TeamViewer Backup. Przywróć kopię na oryginalnym urządzeniu lub pobierz na komputer lokalny. Twoje dane są zawsze dostępne, niezależnie od lokalizacji. Dodatkowo, TeamViewer Backup umożliwia przeglądanie utworzonych kopii zapasowych oraz odzyskiwanie danych na poziomie wyselekcjonowanych plików.

Chmura

Dostęp w dowolnym miejscu i czasie – dzięki utworzeniu kopii zapasowych Disk-to-Cloud (D2C) Twoje dane będą bezpiecznie przechowywane w zdalnej lokalizacji. Nie zajmuj się unowocześnianiem własnych serwerów – czerp korzyści ze skalowalnej opcji tworzenia kopii zapasowych w chmurze. TeamViewer Remote Management oparta jest na niezawodnej infrastrukturze Amazon Web Service (AWS), która gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki technologii AWS, utworzone kopie zapasowe są zawsze dostępne (High Availability).

Automatyczna deduplikacja

Szybkie i skuteczne tworzenie kopii zapasowych dzięki automatycznej deduplikacji – TeamViewer Remote Management automatycznie rozpoznaje pliki zmienione od utworzenia ostatniej kopii zapasowej i przekaże tylko zmienione dane w celu uniknięcia ich duplikacji i zaoszczędzenia czasu.

Pomoc zdalna dzięki TeamViewer

Czy coś nie pozwala Ci utworzyć kopii zapasowej? Nie ma sprawy – wystarczy połączyć się zdalnie z odpowiednim urządzeniem za pomocą TeamViewera i usunąć problem umożliwiając wykonanie kopii zapasowych zgodnie z harmonogramem.

ROZWIĄZANIE BIZNESOWE

Xopero nie jest tylko rozwiązaniem do zabezpieczania danych. Możesz w bezpieczny sposób synchronizować i udostępniać biznesowe dane, wykorzystać je do archiwizacji niewykorzystywanych zasobów oraz migracji systemów lub całych urządzeń.

SMART RECOVERY

Nasza technologia disaster recovery pozwala na odtworzenie utraconych danych i systemów już w kilkanaście minut po wystąpieniu awarii. Możesz także skonfigurować politykę backupy w taki sposób, by kluczowe urządzenia były zawsze dostępne.

BEZKOMPROMISOWE SZYFROWANIE

Dane są szyfrowane na komputerze za pomocą AES 256 CBC jeszcze przed wysłaniem na serwer backupu. Nasz algorytm jest dużo bezpieczniejszy niż zwykłe szyfrowanie AES 256. W rozwiązaniach Xopero każdy kolejny blok danych jest szyfrowany przy użyciu danych z poprzedniego elementu – ten sam proces zachodzi podczas odszyfrowywania.

BEZPIECZNE ZARZĄDZANIE

Xopero umożliwia również integrację z Active Directory, bezpieczne logowanie, łatwe zarządzanie i przyznawanie dostępu użytkownikom.

PROSTA MIGRACJA DANYCH

Xopero pozwala na migrację danych lub całych urządzeń w modelu P2P, P2V, V2P oraz V2V. Teraz Twój dział IT będzie w stanie nie tylko szybko, ale i bezpiecznie przenosić dane pomiędzy urządzeniami.

SKALOWALNOŚĆ

Zabezpieczaj, zarządzaj i chroń od kilku do kilku tysięcy urządzeń z taką samą łatwością.

NAS (Network Attached Storage) to inteligentne urządzenie pamięci masowej podłączone do sieci domowej lub biurowej. Na serwerze NAS można przechowywać wszystkie pliki należące do rodziny i współpracowników, od ważnych dokumentów po cenne zdjęcia, muzykę i kolekcje wideo. Korzystając z przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnych, można uzyskać dostęp do plików i korzystać z różnych usług świadczonych przez serwer NAS za pośrednictwem Internetu.

Co może zrobić dla Ciebie serwer Synology NAS

Automatyczne tworzenie kopii zapasowych komputerów PC i Mac

Aplikacja Drive umożliwia rodzinie synchronizację plików pomiędzy scentralizowanym systemem NAS a komputerem PC/Mac. Drive obsługuje przywracanie poprzednich wersji i udostępnianie plików bezpośrednio z lokalnych komputerów w celu maksymalizacji wydajności. Jeśli używasz komputera Mac, możesz również utworzyć kopię zapasową komputera Mac na serwerze Synology NAS za pośrednictwem aplikacji Time Machine.

Kopie zapasowe zdjęć i filmów dla systemów iOS i Android

Wszystkie zdjęcia rodzinne i filmy wideo zrobione przez telefony komórkowe mogą być automatycznie archiwizowane w jednym osobistym miejscu na serwerze NAS za pomocą aplikacji Moments. Co najważniejsze, zdjęcia są automatycznie grupowane według podobnych twarzy, miejsc i obiektów dzięki mocy technologii sztucznej inteligencji.

NAS jako najlepsze urządzenie do strumieniowego przesyłania multimediów

Chcesz oglądać filmy z komputerów, urządzeń przenośnych, Apple TV i Android TV bez konieczności ich kopiowania pomiędzy urządzeniami? Aplikacja Video Station przesyła strumieniowo filmy wideo do tych urządzeń. Wzbogaca również kolekcje wideo o automatycznie pobierane plakaty, wyszukuje napisy z Internetu i pozwala udostępniać filmy znajomym.

Szybko i prosto udostępniaj i gromadź pliki

Udostępnianie plików przechowywanych na serwerze NAS znajomym jest bardzo proste. Kliknij prawym przyciskiem myszy plik lub folder i wybierz opcję Udostępnij łącza do plików lub Utwórz żądanie do pliku, a następnie zostanie wygenerowane łącze. Twoi znajomi mogą skorzystać z łącza, aby pobrać wybrany plik lub folder lub przesłać pliki na serwer NAS, z lub bez konta DSM.